lust van Bezoeken Rijsel anders?


 tradibalade visite de lille 2cv taxiTradi’Balade biedt u een ongewoon manier om te ontdekken Rijsel. Nemen plaatz in de mythisch 2cv, de franse auto bij uitstek.
In de loop van onze verschillende toeren, uw sympathiek chauffeur vertelt u alle anekdoten wat betreft de straten en monumenten van Rijsel.
Belfort van het stadthuis, de oud beurs, de kleinen straaten van oud Rijsel, de burcht, een andere plaats.

Met zijn kleine straaten en zijn architectuur, is Rijsel de ideaal stadt wat betreft een slippertje met een 2cv gaat u zitten en kijk buiten. In een afneembaar auto, prachtig is het uitzicht.
                      
Visiter vieux lille 2cv
                                                     
                   
 
 
Bezoeken zijn mogelijk in het frans, engels en spaans. Varlërend tussen dertig en twee uuren, het is voor al smaak! De prijs voor de bezoeken de  dertig minuten is de vijftien euros per man voor drie personen, twintig voor twee personen. De gewonlijke bezichtigen de een uur kost achteëntwintig euros per man voor drie personen, vijfeëndertig per man voor twee. 

 

 

 

Infos & reservations: +33 9 67 05 28 65

mobile: +33 6 18 00 77 76

Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.